Yılın Adobe Dijital Deneyim İş Ortağı Ödül Kazananlarımızı Tebrik ederiz

Küresel çözüm ve teknoloji ortakları ağımız, ticari işimiz için güç çarpanıdır. Yazılımımızın temel yeteneklerini, müşteri desteği, ödemeler ve güvenlik, pazarlama otomasyonu, muhasebe ve finans, nakliye ve yerine getirme ve daha fazlasını kapsayan temel işlevler ve uzantılarla genişletirler. Yazılımımızı 20’den fazla sektördeki binlerce B2C ve B2B müşterisinin özel iş gereksinimlerine göre özelleştirirler. Markaların müşterileriyle güçlü, kişisel deneyimler yaratmasını sağlama hedefimizi paylaşıyorlar ve bunu gerçeğe dönüştürmek için yorulmadan çalışıyorlar.

Her yıl Marketing Nation ve Magento Imagine sırasında olağanüstü liderlik ve büyüme gösteren ortakları takdir ediyoruz. Marketo ve Magento iş ortağı programlarını Adobe Çözüm Ortağı Programı ve Adobe Exchange İş Ortağı Programı ile birleştirirken, ilgili iş ortağı ödüllerimizi de bir araya getirdik.

2019 yılında ilham veren çalışmalarıyla öne çıkan ticari ortaklarımızı ortak müşterilerimiz adına tebrik etmek için lütfen bize katılın.

Yılın Dijital Deneyim Çözüm Ortağı

Koşmak: Amerika (Ticari / Magento). Corra geçen yıl gözyaşı döktü, yeni moda ve spor endüstrisi odaklı lanse ediyor hızlandırıcılar ve bir B2B bölümütüm bunlar, yeni iş alanları yaratırken ve Magento sertifikalarını çarpıcı bir şekilde 130’un üzerine çıkarırken.

DemandGen: Amerika (Ticari / Marketo). Adobe’ye önemli Yıllık Yinelenen Gelire (ARR) katkıda bulunmanın yanı sıra DemandGen, ortak GTM stratejimizi geliştirmek, güçlü pazarlama içeriği oluşturmak ve satış ekibimizle güçlü ilişkiler kurmak için sürekli olarak yukarıda ve öteye gidiyor.

Kadın eş: EMEA (Ticari / Magento). Yalnızca Magento ve Adobe Commerce Cloud’a odaklanan bir dijital ticaret uzmanı olan Vaimo, geçen yıl B2B ve B2C satıcılarına güçlü bir değer sağladı. Vaimo’nun düşünce liderliği, stratejisi ve hizmetleri, ticaret müşterilerimizin çoğu için büyümeyi hızlandırmanın anahtarı oldu.

Dijital Deneyim Yılın Yükselen Çözüm Ortağı

121e-Ticaret ve 02 Web (kravat): Amerika (Ticari / Magento). Hem 121eCommerce hem de 02 Web, 2019’da hızla yükselen yıldızlar oldu. 121eCommerce, Magento 2 sertifikalarını ikiye katladı, çok sayıda yeni logo getirdi ve müşterilere Magento Commerce ile Magento Açık Kaynak’ı değerlendirme konusunda yol gösteren kritik danışmanlardı. Kanada merkezli 02 Web ayrıca, hem Adobe Analytics hem de Marketo Engage uygulamaları oluşturarak, Magento Commerce ayak izlerini büyüterek ve disiplinle zamanında lansmanlar sunarak bir rekor yılı geçirdi.

Dijital Pi, bir Merkle Şirketi: Amerika (Ticari / Marketo). Pazarlama otomasyon uzmanı Digital Pi, müşterilerimizin Marketo Engage yatırımlarından ve entegre teknolojilerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için ekstra yol kat etti; müşteri değerine odaklanmaları, büyük bir büyüme yılı geçirmelerine yardımcı oldu.

Basiliko: EMEA (Ticari / Magento). Basiliko geçen yıl müşteri memnuniyetine, marka hedeflerine yaratıcı içgörü ve teknik mükemmelliğe odaklanarak parladı. Magento sertifikalı ekipleri, pazara sunma süresini kısaltan ve somut sonuçlar sağlayan yalın uygulamalarla müşterileri memnun etti.

Yılın Dijital Deneyim Tesliminde Kaliteli İş Ortağı

Goril Grubu, bir Wunderman Thompson Şirketi: Amerika (Ticari / Magento). Teslimat mükemmelliği, ayrıntılarla ilgilidir ve Gorilla Group, müşteriler için tutarlı bir şekilde ortaya çıktı ve B2B ve B2C müşterileri arasında mükemmel dönüşüm, yeni kullanıcı aktivasyonu ve işlem oranları elde etti.

Piksel: EMEA (Ticari / Magento). Uzun süredir bir Magento ortağı olan The Pixel, olağanüstü teknik yetenek, kalite taahhüdü ve pazar odağı sergilemeye devam ediyor. Müşterilerimiz, hızla gelişen ticaret ortamında kazanmak için ne gerektiğini anlama becerilerini ararlar.

Yılın Dijital Deneyim Değişim Ortağı

Kaldırma: Amerika (Ticari). Nosto’nun Magento Commerce entegrasyonu, müşterilere daha yüksek dönüşüm oranları, ortalama sipariş değerleri ve nihayetinde daha yüksek gelir sağlayan çevrimiçi alışveriş deneyimleri sunma yeteneği sağlamak için müşteri verilerini, zengin ürün özelliklerini ve performans ölçümlerini kullanır.

Drift: Amerika (Yenilik). Drift’in Marketo Engage entegrasyon uygulaması, işletmelerin canlı sohbet hakkındaki düşüncelerini değiştirdi. Yenilikçi “Diyaloğa Dayalı Pazarlama” teknolojisi, Marketo Engage müşterilerimizin dijital pazarlama potansiyel müşteri yaratma becerisi üzerinde büyük bir etkiye sahip oldu.

Akeneo: EMEA. Akeneo, Magento entegrasyonunu önemli ölçüde yükselterek, hizmetler genelinde tutarlı ürün verilerini yönetmeyi ve sunmayı her zamankinden daha kolay hale getirdi. Ürün Deneyimi Yönetimindeki inovasyon ve düşünce liderliği, 2019’da çok sayıda müşteri başarısına yol açtı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *